FURNITURE / Tables / Konsolbord 5293408
nr 529 3408
Konsolbord
Lenght: ()
med stenskiva, Nyrokoko [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 950
Monday June 9 2008
at 16:16:57
500 kr
500 kr
650 kr
900 kr
850 kr